עדכון חינמי לגרסה 2.0 מגיע למשחק Animal Crossing: New Horizons ב-5 בנובמבר!

01/11/2021

עדכון 2.0 של Animal Crossing: New Horizons מביא איתו פעילויות, דמויות, ואפשרויות חדשות, בנוסף למכניקות משחקיות חדשות. הנה כמה מהתוספות והפיצ’רים מהם תוכלו ליהנות החל מה-5 בנובמבר:

  • בית הקפה של ברוּסטר: משהו חדש מגיע אל פינת המוזיאון. ברוּסטר, הבעלים השקט של ה-‘רוּסט’, יפתח את בית הקפה לאחר שתעזרו לבלאת’רס עם טובה מסוימת. הרוּסט הוא מקום חדש בו תוכלו לקחת הפסקה וליהנות מקפה משובח. לעיתים אף תיתקלו בדיירי האי שלכם שם. אם תשתמשו בטלפון האמיבו שבבית הקפה, תוכלו להזמין דמויות נוספות להצטרף אליכם באמצעות קלפי האמיבו הנתמכים. אם תרצו, תוכלו אף להזמין חברים אל האי שלכם כדי ליהנות יחד מכוס קפה מרגיע.
  • טיילו לאיים מסתוריים עם הסירה של קאפ’ן: קאפ’ן נמצא בנמל שבאי שלכם, וייקח אתכם אל מגוון איים נידחים עם הסירה שלו. שירי המלחים שהוא ישיר לכם בדרך הם חלק מהכיף! באיים אליהם תגיעו אתם עשויים למצוא צמחים מסתוריים, או שאולי תגיעו לאיים בהם הזמן ביום או העונה שונים מבאי שלכם.
  • מצאו ג’יירואידים: עד כה, היה ניתן למצוא מאובנים כאשר חופרים באדמה, ועכשיו תוכלו למצוא גם ג’יירואידים. כל ג’יירואיד משמיע צליל ייחודי. תוכלו אפילו להתאים אותם אישית כדי להתאימם לסביבה בה אתם ממקמים אותם!
  • קנו בשוק החופשי באי של הארב: האי של הארב עובר שיפוצים. עם קצת עזרה מחברתו הארייט, הארבי מזמין כמה סוחרים לאי כדי לפתוח שוק חופשי. תרמו פעמונים למען המטרה כדי לגרום לה להתגשם! בין הפרצופים המוכרים שיבואו לפתוח חנויות באי תוכלו למצוא את רד, סהרה וקיקס, בנוסף לחנות שיפוץ הרהיטים של סיירוס וריס. קטרינה תוכל לנבא את המזל שלכם להיום, והארייט תלמד אתכם תספורות ותסרוקות חדשות!
  • משהו מתבשל פה…: אל מתכוני ה-DIY נוספו מתכוני בישול. לאחר שתגדלו בגינה שלכם ירקות כמו עגבניות, חיטה, קנה סוכר, תפוחי אדמה וגזרים, תוכלו לשלב את היבול שגידלתם ולמלא את שולחן האוכל במטעמים נהדרים. תאכלו כל עוד זה חם!
  • תמיכה נוספת בחיי האי שלכם: חברת נוּק בע”מ תסייע לכם בתחזוקת חיי האי שלכם. מאימוני מתיחות קבוצתיים בכיכר המרכזית ואחסון גדול יותר, ועד לאפשרות לקבוע נהלים לאי – כמו האטת הקצב בו גדלים עשבים, או השכמה מוקדמת לכל דיירי האי – ישנן יותר אפשרויות שיעזרו לכם ליהנות ולהתאים את האי לסגנון החיים שלכם.

לרכישת המשחק ומעבר לעמוד המוצר, לחצו כאן.

כתבות נוספות שבטוח יעניינו אותך