מעל 80 משחקי NES ו-Super NES זמינים עכשיו ב-Nintendo Switch Online

22/05/2021

מעל 80 משחקי NES ו-Super NES זמינים עכשיו ב-Nintendo Switch Online

ב-20 במאי, שלושה משחקי Super NES™ ומשחק NES™ אחד מצטרפים לשירות Nintendo Switch Online, מה שמביא את מספר המשחקים הקלסיים מהם ניתן ליהנות ללא עלות נוספות עם מינוי Nintendo Switch Online ל-82.

המצטרפים החדשים לספריית Super Nintendo Entertainment System™ – Nintendo Switch Online עבור קונסולות Nintendo Switch™ הם Wild Guns, משחק גלריית יריות בכיכובו של קאובוי חלל; Panel de Pon, משחק חידות פסטל פופולרי המציע בלגאן ראש בראש; ו-Operation Logic Bomb, משחק יריות מדע בדיוני קיברנטי השולח אתכם למשימות אתר-והשמד אולטימטיביות.

בנוסף, קלסיקת משחקי הפלטפורמה לרוחב המסך, Rygar מבוסס הסיור, תגיע גם היא עבור לאוסף Nintendo Entertainment System™ – Nintendo Switch Online.

Nintendo Switch Games Nintendo Switch Games

Super NES

•              Wild Guns – כנופיית קיד וצבא הרובוטים שלה השתלטו על העולם! פוצצו דרך מבעד פורעי חוקי נבזיים, רובוטים שטניים ובוסים עצומים שימלאו לכם את המסך. למזלכם, עומדים לרשותכם לא מעט מהלכים שיסייעו לכם לשרוד את כוח האש שעושה את דרכו אליכם. תזדקקו לעין חדה ורפלקסים מהירים על ההדק כדי לשרוד לבדכם. או הצטרפו לחבר וצאו בסערת אש במשחק שיתופי לשני שחקנים.

•              Panel de Pon – בעוד ערימת חלקי הפאזל רק צומחת, חשבו במהירות כדי להתאים לוחות ולהתניע מפלי תגובות שרשרת ושילובים. יהיה עליכם לקבל החלטות אסטרטגיות זריזות כדי לסכל את תקיפות היריב חסרות הרחמים מעליכם. מבחר אפשרויות ומצבי משחק לשחקן יחיד ושני שחקנים מספקים אקשן מתגבר והנאה קולחת. הכותר הושק תחילה עבור Super Famicom ב-1995, אך זו הפעם הראשונה שגרסה זו של המשחק זמינה בארה”ב. למרות שהמשחק אף פעם לא תורגם לאנגלית, ייתכן והוא ירגיש מוכר!

•              Operation Logic Bomb – אצל סוכן לוגן הושתלו שתלים ביו-אלקטרוניים המעניקים לו כוחות, רפלקסים ויכולות אנליטיות של גיבור על. הוטלה עליו משימה להצלת תוכנית Subspace Particle Transfer. עכשיו מונח על כתפיו האתגר של חדירה, נטרול הפולשים והצלת המדענים, במשחק יריות מלמעלה למטה עם בוסים עצומים ואקשן שלא מרפה.

Nintendo Switch Games Nintendo Switch Games

NES

•              Rygar – אגדה עתיקה מספרת ש-“כאשר הארץ השלווה תכוסה כולה בידי נשמות הרשע, יוחזר לחיים חייל אמיץ”. למזלנו הרב, רייגאר, הגיבור המיתולוגי של ארגוס, הגיע כדי להביס את המלך ליגאר הרשע וצבא הבהמות המסוכנות שלו. שלוו כוחות עם רייגאר למשחק הרפתקה-אקשן היברידי עם שילוב יחודי של אלמנטים ממשחקי פלטפרומה ומשחקי תפקידים!

כותרים אלו מתווספים אל מגוון המשחקים המהנים הזמינים באמצעות מינוי Nintendo Switch Online. למידע נוסף על כל ההטבות והשירותים הניתנים עם השירות, וכדי לגלות עוד על תקופת ניסיון חינמית לשבעה ימים, בקרו ב-https://www.nintendo.com/switch/online-service.

לאלו מכם שכבר ניצלו בעבר תקופת ניסיון חינמית עבור Nintendo Switch Online אך עדיין משתוקקים לנסות את המשחקים הקלסיים האלה, תקופת ניסיון חינמית נוספת של שבעה ימים זמינה עכשיו! מינוי Nintendo Switch Online מעניק לכם גישה לספריות מתרחבות של משחקי Super NES ו-NES קלסיים, כמו The Legend of Zelda™: A Link to the Past™, Super Metroid™ ו-Super Mario Bros.™ 3.

השירות המקוון בתשלום הוא גם דרך מעולה להתחבר ולשחק משחקים מקוונים עם חברים ומשפחה ברחבי העולם. בקרו אי של חבר ב-Animal Crossing™: New Horizons או הזמינו אותם אל האי שלכם כדי להשוויץ בכל השכנים המוזרים שלכם והשדרוגים המגניבים שערכתם בבית שלכם. במשחק מקוון במשחקים תומכים כמו Pokémon™ Sword, Pokémon™ Shield, Super Smash Bros.™ Ultimate, Mario Kart™ 8 Deluxe, Tetris 99™ ורבים אחרים, מינוי Nintendo Switch Online יסייע לכם לחוות את כל מה שיש ל-Nintendo Switch להציע.

תגיות

כתבות נוספות שבטוח יעניינו אותך