חדשים ב-Super Smash Bros? הנה מה שחשוב!

22/05/2021

הדמויות מעולם ה Smash Bros Ultimate הדמויות מעולם ה Smash Bros Ultimate

רוצים להצטרף לקרב ב-Super Smash Bros. Ultimate לניטנדו סוויץ’, אבל לא יודעים איפה להתחיל? אל דאגה! קראו עוד כדי לגלות איך משחקים, וגם כמה דברים כיפיים שתמצאו במשחק. לא משנה אילו דמויות נינטנדו הן האהובות עליכם, וכמה רציניים אתם בעניין, כולם יכולים ליהנות ממסיבת הלחימה הזו!

הבסיס

שלא כמו משחקי לחימה רגילים יותר, ב-Super Smash Bros. Ultimate המהות היא שיגור היריב (או היריבים) שלכם מהמגרש אל מחוץ לגבולות המסך. השתמשו במגוון מתקפות ומהלכים כדי להטיח עוד ועוד נזק ביריבים שלכם, ואז שלחו אותם בטיסה אל מחוץ לבמה – ככל שהלוחם ספג יותר נזק, כך הוא גם יעוף רחוק יותר!

אם אתם באמת רוצים להשאיר סימן, נסו תקיפת סמאש. מהלכים אלה ניתנים לטעינה, ויכולים להיות הרסניים בתזמון נכון.

אם העיפו אתכם מהמגרש, אל תוותרו! כל עוד אתם לא רחוקים מדי, תוכלו לנסות למצוא את דרככם חזרה אל שדה המשחק באמצעות קפיצות ומהלכים מיוחדים. ללוחמים כמו קירבי, וילג’ר ופיט יש מהלכים שימושיים שיקלו על החזרה למגרש – נסו אותם אם אתם מתקשים לעמוד שוב על הרגליים!

מהלכים

לכל לוחם יתרונות וחסרונות משלו: למשל, המתאגרף הקשוח, ליטל מק, יכול לחבוט חזק, אבל כבר לא כך כך יעיל בחזרה למגרש אחרי שהועף ממנה. יש המון לוחמים להתנסות בהם – מעל 70, בעצם! – אז אין ספק שתמצאו אחד אהוב אחרי קצת ניסוי וטעייה.

לצד תקיפות בסיסיות, ללוחמים יש מהלכים מיוחדים ייחודיים עבורם. חלק מהמהלכים יהיו מוכרים לכם היטב אם יצא לכם לשחק במשחק של אחד הלוחמים עצמם: מריו יכול לשלח כדורי אש, אינקלינג יכול לירות דיו, ופיקאצ’ו יכול לשחרר מתקפות מחשמלות.

אם אתם רוצים להתרגל לסדרת המהלכים של כל לוחם, מצב ההדרכה הוא מקום מעולה לעשות זאת!

סמאש-בול!

אם חפץ מיוחד בשם סמאש-בול מופיע, ואתם מצליחים להפעיל אותו לפני כל אחד אחר, תוכלו אפילו לשחרר מהלך עוצמתי ביותר הנקרא סמאש סופי, שאמור לסייע לכם לאזן את הסיכויים – ולהראות ממש מגניבים על הדרך!

מתקשים בהפעלת הסמאש-בול? על ידי הפעלת מד הסמאש-הסופי בחוקי המשחק לפני הקרב, תוכלו להטעין מד במהלך הקרב אשר, כאשר הוא מתמלא עד סופו, מאפשר לכם לבצע סמאש-סופי.

השתמשו בחפצים!

שוב, Super Smash Bros. Ultimate הוא לא כמו משחקי לחימה אחרים! במשחק הזה, חפצים איתם תוכלו להשיג יתרון עשויים להופיע על המגרש. פטיש מוגזם ורב עוצמה, פצצת Bob-omb נפיצה, קליפת בננה מחליקה, והכי מפחיד מכולם, קונכייה כחולה ועוקצנית… בכל החפצים האלו, ובעוד המון אחרים תוכלו להשתמש בקרבות שלכם!

חפצים מיוחדים מסויימים הנקראים “גביעי אסיסט” אפילו מאפשרים לכם לזמן דמויות מסדרה אחרת כדי לתת כתף, כמו צ’יין צ’ומפ, או כוכב ARMS, ספרינג-מן. בנוסף לכל זה, אם תמצאו ותזרקו פוכדור, יופיע פוקימון שיצטרף זמנית לצד שלכם בקרב!

אם ראיתם אחד – גביע אסיסט או פוכדור יופיע על הבמה – נסו לקחת אותו הכי מהר שתוכלו!

הכינו את התפאורה

יש מעל 100 מגרשים להילחם עליהם, ואתם בטוח תזהו כמה מהן מהמשחקים האהובים עליכם. מגדלי מוריי מספלאטון… עיירת Animal Crossing מיוחדת בשם סמאשוויל… בית עיריית ניו דונק מ-Super Mario Odyssey… אפילו Figure-8 Circuit מ-Mario Kart!

הכירו ושננו את תווי השטח והמכשולים של כל שלב כדי לשים את ידכם על העליונה! לחלקם משטחים לקפוץ עליהם, אחרים גוללים אתכם אוטומטית, ועוד אחרים מכילים סכנות דינמיות שיכולות להוביל לכל מיני סוגי צרות, כמו אויבי במה שמטיחים נזק בכל לוחם הנקרה בדרכם.

כאשר אתם רוצים להפגין את כישוריכם בלי הפרעות, כבו את אפשרויות המשטחים והסכנות ושחקו על במה פשוטה וברורה.

סמאש בדרך שלכם

אלה הם רק עקרונות הבסיס! יש עוד מלא דרכים שונות לשחק  Super Smash Bros. Ultimate, עם מגוון חוקים שיתאימו לכל סגנונות המשחק.

אם בא לכם על מסיבה מרובת שחקנים עם כללים משוחררים, קפצו אל תוך קרבות לעד שמונה שחקנים כאשר כל הפריטים והסכנות על המגרש מופעלים, או סגרו חשבון בקרב סמאש רציני יותר, על ידי הפחתחת – או אפילו השבתת חפצים, והתמודדו ראש בראש על שדה קרב שטוח ופשוט. הילחמו בכל דרך שתרצו, לא משנה איפה אתם! יש גם מצב משחק עבור הרפתקת שחקן יחיד לנעוץ בו שיניים: World of Light!

תגיות

כתבות נוספות שבטוח יעניינו אותך