חנות Nintendo אילת – קיץ 2022!

25/05/2022

תור גיימינג תפתח חנות נוספת של Nintendo באילת בקיץ 2022 – השנייה בישראל בתוך שנתיים


תור גיימינג, הנציגה הרשמית של חברת Nintendo בישראל, מודיעה כי חנות נוספת של מותג התוכן והמשחקים הבינלאומי האהוב תיפתח באילת במהלך קיץ 2022, בהשקעה של כ- 2 מיליון שקלים. החנות תציע את מגוון המוצרים של החברה ותהווה חוויה ייחודית לכל המשפחה.

חברת Nintendo השיקה פעילות רשמית בישראל לפני כשלוש שנים והפכה מאז לפופולארית במיוחד בקרב הקהל הישראלי. משחקים כמו מריו, פוקימון, אנימל קרוסינג ועוד רבים נמצאים כיום על קונסולות Nintendo Switch בהמון בתי אב בישראל, והחנות בתל אביב, בה ניתן למצוא מאות מוצרים סביב עולמות התוכן של המותג, אירחה מאז הקמתה למעלה מחצי מיליון מבקרים, זאת במסגרת עשרות רבות של מפגשי קהילה, אירועים ופעילויות שהתקיימו בחנות מיום הקמתה, יחד והודות לצוות שגרירי המותג הנמצאים בחנות לשירות וחוויה ייחודית. “לאור ההצלחה הגדולה של Nintendo תל אביב, היה לנו ברור שאנו רוצים להרחיב את הפריסה הארצית ולגרום לעוד הרבה חיוכים אצל ילדים והורים” אומר רון קלדס, מנכ”ל תור גיימינג. “אנו רואים בבית האוהדים בתל אביב חלק עיקרי מהצלחת המותג בישראל ומבניית הפופולאריות האדירה של עולמות התוכן של Nintendo בקרב הקהל הישראלי, כך שחנות נוספת באילת, אליה מגיעים בדרך כלל כדי לנפוש ולבלות, היא התפתחות טבעית ומתבקשת, שתעשיר את חווית הבילוי לכל המשפחה בעיר הדרומית” הוסיף.

חברת Nintendo נוסדה ביפן, והחלה לייצר קונסולות משחק כבר בשנות השבעים. Nintendo היא חברת משחקי הווידיאו הגדולה והרווחית בעולם, עם מותגים המוכרים בכל בית, דוגמת פוקימון, סופר מריו, זלדה ועוד.

חנות Nintendo אילת – הפתיחה בקיץ 2022


הצטרפו לצוות שגרירי החנות

אוהבים לגרום לאנשים לחייך? Gaming זה החיים שלכם? נושמים נינטנדו? אנחנו רוצים אתכם איתנו!
תור גיימינג מחפשת שגרירות ושגרירים במגוון תפקידים לחנות Nintendo באילת, ומזמינה אתכם להגיש מועמדות.


תגיות

כתבות נוספות שבטוח יעניינו אותך