כל מה שצריך לדעת על ההרחבה החדשה Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise

05/11/2021

בחבילת ההרחבה Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise, תצטרפו לצוות כשרוני של מעצבי בתי נופש, ותקבלו הזדמנות לתכנן את החופשה המושלמת לעשרות דמויות. בואו נעבור על כמה מהחוויות להן אתם יכולים לצפות בהרחבה החדשה, שתהיה זמינה ב-5 בנובמבר:

  • עבדו יחד עם לוטי כחלק מצוות ה-Paradise Planning: לקוחות עם בקשות שונות לחופשות חלומיות יבואו לבקר באתר נופש חדש הנמצא בחבל איים בו נמצא גם צוות ה-Paradise Planning. תוכלו לשוחח עם הלקוחות כדי לגלות עוד פרטים על הבקשות שלהם לבתי נופש, ואז להגשים את החלום שלהם!
  • עצבו בתי נופש חלומיים: לאחר שתבחרו מיקום לבית הנופש של הלקוח שלכם, תוכלו לעצב את פנים הבית, בו תמקמו ריהוט ייעודי שנשלח מראש אל אתר הנופש. תוך כדי שתמשיכו לעצב בתי נופש, תרכשו טכניקות עיצוב חדשות, כמו הוספת קירות ועמודים כדי לשנות את חלוקת החדר, ואף הוספת דלפקים, תאורת מצב-רוח ועוד. הקונספט לבתי הנופש משתנה מלקוח ללקוח, וישנן הצעות רבות שממתינות למומחיות שלכם.
  • המליצו על שיפוצים ושותפים: ככל שתצברו ניסיון כמעצבים, מבחר הריהוט שיהיה זמין לרשותכם יגדל, ותוכלו אף לייעץ בנוגע לנושאים נוספים, כמו שיפוץ בתי נופש של לקוחות להם עזרתם בעבר, או אפילו להמליץ לשני לקוחות להיכנס יחד כשותפים לבית.
  • מתקני עיצוב: צוות העיצוב של לוטי נמצא באי המכיל כמה מבנים נטושים. לוטי רוצה לפתח ולהפיח חיים באי, ואתם יכולים לעזור לה בכך שתעצבו מבנים כמו בית ספר, מסעדה ובית קפה.
  • קבלו השראה מה-Happy Home Network: צלמו את בתי הנופש שעיצבתם ושמרו את התמונות בקטלוג שלכם, בו תוכלו להתבונן באמצעות אפליקציית ה-Happy Home Network ב-NookPhone שלכם. באפליקציה תוכלו להסתכל על מבנים של מעצבים מרחבי העולם – עקבו אחרי מעצבים שמוצאים חן בעיניכם ושאבו השראה מהעיצובים שלהם.
  • השתמשו באמיבו כדי להזמין עוד לקוחות: לרוב, העבודה שלכם תהיה למצוא לקוחות שחושבים על בית נופש משלהם, אבל… אם תשתמשו באביזרי amiibo של סדרת אנימל קרוסינג, תוכלו להזמין לקוח ספציפי לדון איתכם על בית נופש משלו. עם amiibo, תוכלו לעצב בתי נופש אפילו לדמויות עסוקות כמו איזבל או טימי וטומי!
  • קחו את הטכניקות החדשות לאי המרכזי שלכם: הטכניקות שרכשתם בעבודה שלכם כמעצבי בתי נופש יכולות לשמש אתכם גם באי הראשי. זה יכולה להיות הזדמנות מעולה לעשות מייקאובר לעיצוב הבית שלכם, ואם תיתנו לדיירי האי שוקולד מזכרת מצוות Paradise Planning במתנה, הם עשויים להתעניין באתר הנופש ולצאת לחופשה בבית מעוצב משלהם. ואז, כשתהפכו למעצבים ותיקים עם ניסיון רב, תוכלו לשפץ את הבתים של דיירי האי שלכם!

לרכישת חבילת ההרחבה ומעבר לעמוד המוצר לחצו כאן.

* משחק הבסיס Animal Crossing: New Horizons נדרש כדי לשחק בחבילת ההרחבה.

כתבות נוספות שבטוח יעניינו אותך