עדכון חינמי ל-Super Mario Maker 2 מוסיף מצב בניית עולמות וחלקי מסלול חדשים

22/05/2021

Super Mario Maker 2 מאפשר לשחקנים לתת דרור ליצירתיות שלהם עם אפשרויות חדשות נוספות והיכולת ליצור עולמות משחק משלהם. ב-22 באפריל, העדכון החינמי האחרון ל-Super Mario Maker 2 עבור קונסולות Nintendo Switch מוסיף מצב “יוצר עולמות” חדש, כמו גם מגוון רחב של תכונות ותכנים חדשים.

במצב “יוצר עולמות”, ניתן לחבר יחדיו מגוון מסלולים שיצר המשתמש על מסלול מנקודת ההתחלה במפת עולם עד לארמון הסופי. ניתן גם להתאים את מראה מפת העולם. ניתן לשלב עד שמונה עולמות המכילים סך כל של עד 40 מסלולים, וליצור מיני משחק סופר מריו אותו ניתן לשתף עם אחרים.

בנוסף ליוצר העולמות, נחשו מי מגיח להופעה ב-Super Mario Maker 2? הקופאלינגס! כל שבעת עושי הצרות האלו, כל אחד עם תבנית תנועה משלו, ניתנים להוספה למסלולים שיצרו משתמשים. אוייבים נוספים שהתווספו למשחק כוללים את פנטו רודף המפתחות והמֶשקופס בעלי המנואלה.

בונוסים וחלקי מסלול נוספים מגיעים גם הם אל Super Mario Maker 2 כחלק מהעדכון החינמי. זה כולל את פטריית SMB2, אשר הופכת את המראה של מריו וחבריו לזה ממשחק האחים סופר מריו 2 ומאפשר להם להרים ולהטיל חפצים ואוייבים – בדיוק כמו באותו משחק קלסי! בעזרת חליפת הצפרדע מהאחים סופר מריו 3, מריו יכול לשחות בקלות במים, ואפילו לרוץ על פניהם! בונוסים נוספים שהתווספו למשחק הם בלון-הכוח, שהוצג לראשונה ב-Super Mario World, הסופר-בלוט מ-New Super Mario Bros. U ופרח הבומרנג מ-Super Mario 3D World. ישנן גם חמש גרסאות לפריטים להלבשה, כמו ארגז התותח וארגז הפרופלור, מ-Super Mario 3D World.

תגיות

כתבות נוספות שבטוח יעניינו אותך