אז מה היה לנו שם? המשחקים החדשים שהוכרזו בנינטנדו דירקט E3 2021

15/06/2021

שידור הנינטנדו דירקט האחרון שנערך לכבוד תערכות הגיימינג השנתית E3 היה גדוש בשלל הכרזות, ביניהן משחק המטרויד הדו-ממדי הראשון מזה 19 שנים, הצצה ראשונה למשחק ההמשך ל-The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ועוד שלל משחקים המגיעים לנינטנדו סוויץ’ ב-2021.

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ההכרזות הכי חמות מהאירוע – בואו נתחיל!

Metroid Dread

סאמוס חוזרת בהרפתקת 2D חדשה. צפו בטריילר כדי לקבל מבט ראשון למשחק מטרויד דו-ממדי חדש – הראשון מזה 19 שנים! בהרפתקה זו, ציידת הראשים האינטרגלקטית סאמוס אראן חייבת לשלב בין מהלכים קלאסיים ותמרונים חדשים כדי לשרוד. האם היא תצליח להתגבר על הרובוטים האימתניים המכונים E.M.M.I. ושאר האיומים שמצפים לה? ומה הם בכלל ה-E.M.M.I. אתם שואלים? המשיכו לעקוב לעדכונים נוספים.

החלק הבא בסיפור של סאמוס מתקרב… הזמינו מראש וצאו להרפתקה מצמררת ב-8.10.21.

משחק ההמשך ל-The Legend of Zelda: Breath of the Wild

צפו בטיזר לכותר ההמשך של The Legend of Zelda: Breath of the Wild המציג מעט ממשחקיותו, ואף עולם חדש ועצום הנמצא מעל שמי ממלכת היירול.

המשחק צפוי לצאת במהלך 2022.

Mario Party Superstars

מריו פארטי חוזר עם חמישה לוחות קלאסיים ממשחקי מריו פארטי שיצאו לקונסולת הנינטנדו 64! התחרו על השגת כוכבים בלוח המשחק של עוגת יום ההולדת של הנסיכה פיץ’, או צפו כיצד הספירה לאחור משחררת את קרן המטבעות של באוזר בלוח המשחק Space Land. היוצרות יכולות להתהפך מהר מאוד במריו פארטי, אז הישארו עם יד על הדופק!

פתחו את היומנים, החגיגה של מריו מתחילה ב-29.10.21הזמינו מראש והצטרפו למסיבה!

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

כנסו את הכוחות – Advance Wars צועד אל קונסולות נינטנדו סוויץ’! הגנו על האדמה שלכם עם אנדי, מקס, סמי ועוד קצינים מהדרג הפיקודי, לכל אחד כוחות CO והתמחויות משלו – אנדי יכול לתקן יחידות, וסמי יכולה לשפר את יכולות החיילים, וכשאתם לא עסוקים בלהגן על הבית ולשמור על השלום, הראו לחבר’ה שמצאתם את הכוח הפיקודי שלכם ב-Versus Mode.

האם יש לכם את מה שצריך כדי להיות אסטרטג מושלם? הזמינו מראש וגלו כאשר הקרב מתחיל ב-3.12.21.

WarioWare: Get It Together!

וואריו מנסה שוב את מזלו עם משחקי וידאו, אבל הפעם הוא באמת נכנס לזה – תרתי משמע! עזרו לוואריו וחבריו לשחק את דרכם החוצה ממיקרו-עולם של מיקרו-משחקים, בכך שתשחקו ביותר מ-200 מיקרו-משחקים מגוכחים – ובפעם הראשונה בסדרת WarioWare – שחקו יחד עם חבר!

הטירוף של וואריו מתחיל ב-10.9.21, הזמינו מראש והתכוננו למהומת מיקרו-משחקים מטורפת!

Shin Megami Tensei V

בכותר החדש בסדרת משחקי התפקידים Shin Megami Tensei המצליחה, שחקו בתור תלמיד תיכון שעליו לרתום את כוחותיו החדשים כדי להילחם דרך שממה שורצת שדים בעזרת מערכת מבוססת-פקודות.

הזמינו מראש וצאו להרפתקה כאשר המשחק יוצא ב-12.11.21.

תגיות

כתבות נוספות שבטוח יעניינו אותך