הכירו את המשחקים המומלצים לחודש ספטמבר!

המשחק הבא שלכם מחכה! צאו להרפתקאות מלהיבות, רעננו את ערבי המשחק עם המשפחה והחבר’ה, או פשוט קחו זמן לעצמכם… יש עוד מלא חוויות מרגשות ומהנות לחוות עם נינטנדו סוויץ’!

בואו לגלות את המשחקים שלא כדאי לכם לפספס.

משחק WarioWare: Get It Together! לקונסולת נינטנדו סוויץ'

WarioWare: Get it Together!

וואריו וחבריו חוזרים עם מהומת מיקרו-משחקים מטורללים – ובפעם הראשונה, תוכלו לשחק יחד עם חברים! עם יותר מ-200 מיקרו-משחקים – משחקי בזק זריזים ומטורפים – מצפה לכם חוויה כיפית, קומית וקואופרטיבית.

אגב – אל תספרו לוואריו, אבל אתם יכולים לנסות את המשחק בחינם עם גרסת הדמו המיוחדת…

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD לנינטנדו סוויץ'.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

גלו את הסיפור העתיק ביותר בסדרת ‘האגדה של זלדה’, המתאר כיצד הכל התחיל, ואת היווצרות חרב ה-Master Sword. השתמשו בבקרי הג’וי-קון כדי להניף את החרב והמגן, או בבקרת הכפתורים החדשה עם נינטנדו סוויץ’ לייט או Pro Controller.

זוהי ההזדמנות מעולה לגלות את הסיפור שהתחיל את האגדה עתיקת היומין, ונקודת הפתיחה המושלמת לשחקנים שמתעניינים בסדרת The Legend of Zelda.

משחק Stardew Valley לקונסולת נינטנדו סוויץ'

Stardew Valley

מה הייתם עושים אם הייתם יורשים חווה משלכם בעמק פסטורלי וכפרי? ב-Stardew Valley אתם יוצרים את חיי החקלאות שלכם – לגדל יבול וחיות, להפוך לדייג מקצוען, לפתח קשרים עם תושבי העיירה, לחקור מכרה עמוק ומסוכן, להקים משפחה – רק תחליטו!

Super Metroid

אין ספק שזוהי תקופה מעולה להיכנס לסדרת מטרויד, ועם מנוי Nintendo Switch Online תוכלו לחוות מחדש (או לראשונה) את אחת ההרפתקאות המרגשות ביותר של סאמוס אראן, ציידת הראשים החזקה ביותר בגלקסיה.

משחק Super Mario Party

Super Mario Party

אספו את החברים והמשפחה ותנו למסיבה להתחיל! עד 4 שחקנים יוצאים ביחד להרפתקה עם מטרה אחת – לאסוף כמה שיותר כוכבים. בעצם יש עוד מטרה – להכשיל כמה שיותר את השחקנים האחרים!

היכנסו באמצעות...

או צרו חשבון באתר

היכנסו באמצעות...

או כניסה לחשבון

היכנסו באמצעות...

או צרו חשבון באתר

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

הצטרפו לחגיגה!

מבטיחים לשלוח לכם רק דברים שווים כמו מבצעים, קופונים ומתנות