הכירו את המשחקים המומלצים לחודש דצמבר!

המשחק הבא שלכם מחכה! צאו להרפתקאות מלהיבות, רעננו את ערבי המשחק עם המשפחה והחבר’ה, או פשוט קחו זמן לעצמכם… יש עוד מלא חוויות מרגשות ומהנות לחוות עם נינטנדו סוויץ’!

בואו לגלות את המשחקים שלא כדאי לכם לפספס.

Pokémon Brilliant Diamond & Pokémon Shining Pearl

חוו את הסיפור מהמשחקים המקוריים בהרפתקה בגרסה מחודשת – Pokémon Brilliant Diamond ו-Pokémon Shining Pearl, המגיעים לנינטנדו סוויץ’!
ההרפתקאות ב-Pokémon Brilliant Diamond ו-Pokémon Shining Pearl יתרחשו במחוז סינו המוכר – כך שמעריצים של פוקימון יהלום ופוקימון פנינה יקבלו הזדמנות לחוות מחדש את הנופים העשירים של המחוז בגרפיקה משופרת, ושחקנים חדשים שלא שיחקו מעולם במשחק המקורי יוכלו לגלות בפעם הראשונה את המחוז והסיפור שתפס מקום בליבם של שחקנים רבים.

Big Brain Academy: Brain vs. Brain

למי יש את המוח הכי חד במשפחה שלכם? התחרו כדי לגלות במשחק Big Brain Academy: Brain vs. Brain, לנינטנדו סוויץ’.
אתגרו את עצמכם עם משחקים מעוררי מחשבה ב-5 קטגוריות שונות: זיהוי,זיכרון, ניתוח, חישוב, ודמיון.

שחקו יחד עם עד 3 שחקנים נוספים, או בחנו את את כוח המוח שלכם אל מול שחקנים מסביב לעולם ב-Ghost Clash, גם כשאתם לא משחקים באותו הזמן.

משחק Animal Crossing: New Horizons לנינטנדו סוויץ'

Animal Crossing: New Horizons

החיים החדשים ונטולי-הדאגות שלכם נמצאים ממש מעבר לאופק! עלו על טיסה לאי הבודד שלכם, היכן שתגליות, הזדמנויות וחברים חדשים מחכים לכם. אתם מחליטים איך ייראה גן-העדן שלכם ב-Animal Crossing: New Horizons לנינטנדו סוויץ’!

משחק Metroid Dread לקונסולת נינטנדו סוויץ'

Metroid Dread

לאחר ששידור מסתורי מביא את ציידת הראשים סאמוס אראן לכוכב ZDR, היא מגלה שהכוכב הנידח שורץ ביצורים חייזריים אימתניים ואיומים מכניים מבעיתים. כעת, על סאמוס להתגבר על מכשולים תוך כדי שהיא מוצאת את דרכה במבוך של אויבים ואיום לא אנושי המתגנב במעמקי ZDR.

הצטרפו לציידת הראשים האינטר-גלקטית בהרפתקת המטרויד 2D הראשונה שלה מזה 19 שנים.

התחבר

 • צבירת מטבעות
 • רכישה בחנות המטבעות שלנו
 • מתנת יום הולדת
 • הטבות ומבצעים לחברי מועדון בלבד
0
  0
  סל הקניות
  העגלה ריקהחזרה לחנות
   החלת קופון